Strona głównaInternet5 grudnia 2018 - Dzień Darmowej Dostawy

5 grudnia 2018 - Dzień Darmowej Dostawy

Jeżeli planujemy zakup świątecznych prezentów przez Internet, to w tym rokunajlepiej dokonać ich 5 grudnia, kiedy to wybrane sklepy w sieci będą oferować darmową dostawę. Celem ogólnopolskiej akcji jest popularyzacja zakupów internetowych w Polsce.
5 grudnia 2018 - Dzień Darmowej Dostawy [© Subbotina Anna - Fotolia.com] Dzień Darmowej Dostawy to organizowane po raz dziewiąty ogólnopolskie święto internetowych zakupów. Cieszy się ono coraz większą popularnością zarówno wśród klientów, jak i sklepów internetowych. Zainteresowanie akcją jest coraz większe. Wiemy także, że konsumenci czekają na ten dzień, bo doceniają, że w jednym miejscu znajdą szeroką ofertę produktów i w dodatku bez kosztów dostawy. To dobra okazja by zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas – podkreślają organizatorzy akcji.

Targowisko e-sklepów

W środę 5 grudnia 2018 w godzinach od 00:01 do 23:59 klienci będą mogli zrobić zakupy online w sklepach internetowych, których lista będzie dostępna na stronie www.dziendarmowejdostawy.pl. Koszt dostawy dla zamówień złożonych tego dnia wyniesie 0 zł niezależnie od metody płatności i rodzaju dostawy. Akcja obejmuje swym zasięgiem wyłącznie zamówienia z dostawą na terytorium Polski.

Strona jest codziennie aktualizowana o kolejne sklepy, które przyłączyły się do akcji. Zakwalifikowane sklepy są weryfikowane oraz zobowiązywane do przestrzegania regulaminu Dnia Darmowej Dostawy.

Celem Dnia Darmowej Dostawy jest popularyzacja w Polsce, a także przekonanie klientów, że jest to wygodne i bezpieczne. Dla sklepów Dzień Darmowej Dostawy to przede wszystkim szansa na pozyskanie nowych klientów oraz zachęcenie dotychczasowych do ponownych zakupów.

Lista sklepów biorących udział w akcji Dzień Darmowej Dostawy znajduje się na stronie: W tym roku swoją ofertę do klientów kieruje ponad 1300 sklepów.

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Komentarze

  • 11:23:33, 05-12-2018 ~gość: 31.1.83.xxx

    Ja sobie zamówiłam rowerek treningowy. Też biorą udział w tej akcji. Trzeba się trochę poruszać.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Aktywni 50+
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Pola Nadziei
  • Oferty pracy