Strona głównaInternetNajstarsza użytkowniczka Internetu kończy 104 lata

Najstarsza użytkowniczka Internetu kończy 104 lata

Jedna z najstarszych gwiazd Internetu, Brytyjka Ivy Bean, kończy dziś 104 lata.
Podczas gdy ponadstuletni mieszkańcy Wielkiej Brytanii otrzymują życzenia od królowej Elżbiety, Ivy dostała - obok wspomnianych - gratulacje od ludzi ze wszystkich niemal zakątków świata.

Sędziwa mieszkanka domu opieki Hillside Manor zyskała popularność, gdy stała się użytkowniczką portali społecznościowych Twitter i Facebook. W ciągu kilku miesięcy od debiutu online jej strony odwiedziło kilkadziesiąt użytkowników Internetu. Obecnie Profil pani Bean na Twitterze obserwuje regularnie około 30 tysięcy osób, a na Facebooku ma niespełna 5 tysięcy znajomych.

Aktywność staruszki online spowodowana jest zachętą pracowników domu w Bradford. Personel stara się angażować pensjonariuszy w rozmaite aktywności, by nie dopuścić do inercji, nudy i apatii. Jednym z przedsięwzięć opiekunów było zorganizowanie konkursu wiedzy historycznej, do którego stanęli seniorzy właśnie i studenci z lokalnej uczelni. Zwycięzcami okazali się mieszkańcy domu opieki.

104 urodziny Ivy zamierza świętować na popołudniowym przyjęciu zorganizowanym z tej okazji przez pracowników i mieszkańców Hillside Manor.

Joanna Papiernik / Senior.pl

Zgłoś błąd lub uwagę do artykułu

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć