Strona głównaInternetPrzesilenie zimowe 2016 w Google Doodle

Przesilenie zimowe 2016 w Google Doodle

Była wiosna, lato, jesień, nie może zabraknąć zimy. W Google doodle znane nam już ożywine głązy trzęsą się pod śniegiem.
Co roku w pierwszy dzień zimy na głównej stronie wyszukiwarki Google pojawia się specjalna grafika, przypominająca o zmianie pory roku. Tegoroczne „doodle” nawiązuje do krajobrazu, który poznaliśmy przy okazji wiosennej i jesiennej równonocy oraz . Tm razem głazy są przysypane śniegiem, a na drzewie nie ma listków. Wygląda też na to, że zwierzątka z poprzednich odsłon schowały sie przed chłodem.Pierwszy dzień zimy to także najkrótszy dzień i . Dobra wiadomość jest taka, że od dziś dnia będzie przybywać.

Wszystkie " znajdują się na stronie

Zobacz także

 

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • EWST.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Akademia Pełni Życia
  • Kobiety.net.pl
  • Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X