Strona głównaInternetTrick or treat - gra na Halloween w Google doodle

Trick or treat - gra na Halloween w Google doodle

Halloween przypada dopiero jutro, ale już dziś w Google można zbierać cukierki. Z okazji święta największa światowa wyszukiwarka przygotowała grę drużynową.
w Polsce budzi wiele kontrowersji, ze względu na nawiązania do okultyzmu i amerykańskie korzenie święta. Jednakże z roku na rok jego "zabawowe" aspekty, związane z przebieraniem się za różne straszne stwory oraz ulubione przez dzieci proszenie o słodycze stają się coraz bardziej popularne również w naszym kraju.

Popularność Halloween na świecie nie uszła uwagi Google. W tym roku wszystkich miłośników zabawy "trick or treat" (w polskiej wersji "cukierek albo psikus") na głównej stronie wyszukiwarki czeka gra w zbieranie słodyczy. I jest to gra drużynowa. Na początek wybieramy zatem jedną z postaci. Następnie zaś kierując nią, zbieramy cukierki, lizaki i wafelki, unikając duchów, nietoperzy i innych straszydeł. Uzbierane słodycze wpadają do kociołka drużyny, dokładając się w ten sposób do jej wyniku.

Dopiero po zakończeniu gry można sprawdzić, że doodle prowadzi do hasła "Halloween". Można też ponownie pozbierać dla swojej drużyny.

fot. Google

Wszystkie " znajdują się na stronie .

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kosciol.pl
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Pola Nadziei
  • eGospodarka.pl
  • Oferty pracy