Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Grupy dyskusyjne
Strona główna Styl życia Internet Wiadomości

Dzień Ojca w Google Doodle

fot. GoogleTo już kolejny rok, w którym "doodles" na Dzień Matki i na Dzień Ojca pasują do siebie. Tym razem na obu grafikach pojawia się motyw "dorosłych" butów i dziecięcych bucików.

więcej »

Pierwszy dzień lata w Google Doodle

fot. GoogleZa oknami tego nie widać, ale właśnie zaczyna się lato. Astronomiczny początek tej pory roku będzie miał miejsce niedługo po północy, kalendarzowe lato zacznie się pojutrze, a już dziś pojawiło się okolicznościowe "doodle".

więcej »

EURO 2016 na Google Doodle

fot. GoogleWieża Eiffla grająca w piłkę lub francuski kogut na dachu - tak wyglądają dzisiejsze "doodle", przygotowane specjalnie z okazji rozpoczynających się dzisiaj Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Pierwszym meczem EURO 2016 będzie spotkanie Francja - Rumunia.

więcej »

Kupujesz wnukowi smartfon? To grozi uzależnieniem

© mariesacha - Fotolia.comWnuki dostały od Ciebie smartfon na Komunię lub Dzień Dziecka? Niemal każdy maluch i nastolatek chce mieć taką „zabawkę", ale okazuje się, że coraz częściej się od niej uzależnia.

więcej »

Profil na Facebooku - dzięki niemu komputer zna nas lepiej niż mąż czy żona

© Sondem - Fotolia.comTo, jak wyglada twoje konto na Facebooku, może o tobie wiele powiedzieć... więcej nawet niż przyjaciele.

więcej »

Dzień Matki w Google Doodle. I na Facebooku

fot. collage Senior.plNajwiększa światowa wyszukiwarka przypomina użytkownikom o ważnych dniach, rocznicach i świętach. Nie mogło wśród nich (po raz kolejny) zabraknąć Dnia Matki. Do życzeń dla mam dołączył też Facebook.

więcej »

Finanse w Internecie. Jak nie wpaść w tarapaty?

© Jakub Krechowicz - Fotolia.comKorzystanie z usług finansowych w internecie stało się w ostatnich latach tak popularne, że kolejki do okienek w bankach odeszły niemal w zapomnienie. Tak łatwo przyzwyczailiśmy się do bankowości elektronicznej, że zapomnieliśmy o niebezpieczeństwach, które ze sobą niesie. Kradzieże pieniędzy w internecie są coraz powszechniejsze.

więcej »

#WezNieHejtuj. Gwiazdy i celebryci o hejcie w polskim Internecie [FILM]

fot. NetiaChociaż hejt przybiera wiele form, zawsze jest tak samo toksyczny. Dotyka nie tylko osób publicznych – coraz częściej jego ofiarą padają także osoby młode i "świeże" w sieci - bardzo podatne na agresywne komentarze. Ruszyła kolejna odsłona akcji #WezNieHejtuj przeciwdziałającej agresji słownej w Internecie.

więcej »

Zapłacimy mniej za roaming w UE

© Octavus - Fotolia.comOd soboty 30 kwietnia 2016 r. nastąpi ujednolicenie i obniżenie kosztów połączeń pomiędzy krajami Unii Europejskiej, dzięki temu za połączenia roamingowe możemy płacić mniej. Za niewiele ponad rok opłaty roamingowe znikną, a za rozmowy w obrębie Unii będziemy płacić tyle samo, co za połączenia w kraju.

więcej »

Obywatel w sieci. Co można zrobić przez Internet?

© NOBU - Fotolia.comW ostatnim czasie pojawia się coraz więcej inicjatyw propagujących świadome i bezpieczne korzystanie z Internetu skierowane do tych, dla których nadal nie jest to środowisko przyjazne. Z drugiej strony, spora części społeczeństwa czuje się w Internecie jak ryba w wodzie. Polacy w coraz większym stopniu korzystają z bankowości internetowej, angażują się w media społecznościowe, korzystają z nowatorskich aplikacji, dokonując zakupów w sieci. I choć dla jednych Internet wydaje się być wręcz standardem, to dla wielu jest jeszcze nadal niewystarczająco znanym narzędziem.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]


Polecamy Aktywni 50+ Akademia Pełni Życia Uniwersytety Trzeciego Wieku eGospodarka.pl Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X