Strona głównaInternetDzień Darmowej Dostawy już dzisiaj

Dzień Darmowej Dostawy już dzisiaj

Poszukujący świątecznych prezentów mogą 2 grudnia skorzystać z wyjątkowej okazji w postaci darmowej dostawy w licznych polskich sklepach internetowych. Tegoroczny Dzień Darmowej Dostawy pobił rekord jeśli idzie o liczbę sklepów - do akcji przyłączyło się ponad 2450 witryn.
Zakupy z darmową dostawą trwają przez całą dobę - od 0:01 do 23:59. Sklepy uczestniczące w akcji oferują wszystkim swoim klientom darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i metody dostawy. Co roku do akcji przyłącza się więcej placówek - w 2009 roku, kiedy inspirowany jest akcją Free Shipping Day polski po raz pierwszy zaistniał w sieci, można było wybierać w ofertach około 800 . Cztery lata później jest ich ponad trzykrotnie więcej.

fot. www.dziendarmowejdostawy.plDo DDD - początkowo wspieranej głownie przez niewielkie sklepy - zaczęli przyłączać się także internetowi giganci handlowi. Informacje o tym, gdzie dziś kupimy nie płacąc za dostawę można znaleźć na stronie akcji ale także w porównywarce cenowej Ceneo, zaś witryny są oznaczone charakterystycznym logo. Partnerami DDD są też operatorzy płatności internetowych, firmy kurierskie i internetowe platformy handlowe.

Co ciekawe - nawet sklepy, które nie przyłączyły się oficjalnie do akcji, zaplanowały na przełom listopada i grudnia wiele promocji opierających się właśnie o koncepcję darmowej dostawy zakupionych towarów. Jeśli zatem planujemy zakup świątecznych , najbliższe dni mogą stanowić po temu najlepszą okazję.

Organizatorzy proszą o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości dotyczących naliczania opłat za transport w sklepach biorących udział w akcji.

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Umierać po ludzku
  • Pola Nadziei
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Akademia Pełni Życia
  • Oferty pracy