Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Grupy dyskusyjne
Strona główna Styl życia Internet Wiadomości

Google doodle kwitnie w równonoc wiosenną

fot. GoogleDziś przypada początek astronomicznej wiosny. O 5:30 Słońce weszło w znak Barana, rozpoczynając równocześnie nową porę roku. O wiośnie przypomina Google, za pomocą specjalnej animacji.

więcej »

Jak przedłużyć czas pracy baterii w telefonie?

© Robert Kneschke - Fotolia.comWyjechałeś na weekend za miasto bez dostępu do prądu? Będąc w podróży uświadomiłeś sobie, że kraj, w którym jesteś, ma inne wtyczki do prądu? W takich sytuacjach bez wątpienia warto znać triki, które znacząco wydłużą czas działania baterii w telefonie.

więcej »

80 lat kolejki na Kasprowy Wierch uczczone w Google Doodle

fot. GoogleDziś przypada 80. rocznica uruchomienia kolei linowej z Kuźnic na szczyt Kasprowego Wierchu w Tatrach. Największa światowa wyszukiwarka poświęciła temu wydarzeniu specjalną grafikę na stronie głównej.

więcej »

Aktualizacja oprogramowania urządzeń: najczęstsze mity

© Franck Boston - Fotolia.comChociaż często nie zdajemy sobie sprawy z jego istnienia, to zawdzięczamy mu prawidłowe działanie wielu urządzeń elektronicznych. Firmware znajdziemy w praktycznie każdym sprzęcie, z którego korzystamy na co dzień. Dlaczego słowo „aktualizacja” wywołuje wśród wielu użytkowników przerażenie?

więcej »

Nawigacja samochodowa okiem kobiet i mężczyzn

© Igor Mojzes - Fotolia.comKażdy kierowca ma swoje oczekiwania. Zwracamy uwagę na wyposażenie samochodu, moc silnika, rodzaj skrzyni biegów oraz rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo jazdy. A co jest istotne w przypadku nawigacji samochodowej? Czy kobiety i mężczyźni mają podobne potrzeby?

więcej »

Uwaga! UOKiK ostrzega przed firmą telekomunikacyjną: Telefonia Polska Razem oszukuje

© pressmaster - Fotolia.comZ wpływających do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów skarg wynika, że firma telekomunikacyjna Telefonia Polska Razem, wprowadza konsumentów w błąd, informując, że reprezentuje dotychczasowego operatora. Często przedstawiciele spółki zabierają też wszystkie podpisane przez klienta dokumenty. To kolejne ostrzeżenie konsumenckie wydane przez UOKiK.

więcej »

Jak wybrać dobry PowerBank?

fot. GP Battery PolskaZ racji posiadania wielu gadżetów elektronicznych coraz więcej osób decyduje się na zakup PowerBanku. Czym się kierować przy wyborze tego typu sprzętów, aby produkt służył nam długo i nie uszkodził telefonu lub tabletu?

więcej »

SMS-owy romans. I kłamstwa

© igor - Fotolia.comKrótkie wiadomości tekstowe wciąż odgrywają dużą rolę w codziennym życiu Polaków. Przy ich pomocy romansujemy, wyznajemy miłość lub kończymy nieudany związek. Z badania przeprowadzonego przez firmę Infobip wynika, że ponad 19% badanych dzięki SMS-om poznało nowego partnera, a 51% przyznało, że dzięki takiej formie komunikacji łatwiej im było skłamać.

więcej »

Dzień Bezpiecznego Internetu: w sieci zachowaj czujność i rozsądek

© bf87 - Fotolia.comDziś po raz dwunasty obchodzony jest DBI, czyli „Dzień Bezpiecznego Internetu”. Tegoroczne hasło zwraca uwagę na działanie każdego użytkownika sieci WWW. W czasach masowego korzystania z komputerów, czy urządzeń mobilnych, codziennie stykamy się z siecią internetową. Dlatego warto wspomnieć o tym, jak robić to bezpiecznie.

więcej »

5 sposobów na poprawienie domowej sieci WiFi

© Djordje Radivojevic - Fotolia.comSłaby zasięg Wi-Fi, szczególnie w dużych mieszkaniach to zmora wielu osób. Wolny internet lub po prostu jego brak potrafi być niezwykle uciążliwy. Jest jednak kilka łatwych sposobów na zwiększenie zasięgu i naprawienie tego problemu.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]


Polecamy Pola Nadziei Kosciol.pl Kobiety.net.pl Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X