Styl Życia eSenior Kultura Ludzie Wakacje Pasje Związki Recenzje Porady Dyskusje
Grupy dyskusyjne
Strona główna Styl życia Internet Wiadomości

Zapłacimy mniej za roaming w UE

© Octavus - Fotolia.comOd soboty 30 kwietnia 2016 r. nastąpi ujednolicenie i obniżenie kosztów połączeń pomiędzy krajami Unii Europejskiej, dzięki temu za połączenia roamingowe możemy płacić mniej. Za niewiele ponad rok opłaty roamingowe znikną, a za rozmowy w obrębie Unii będziemy płacić tyle samo, co za połączenia w kraju.

więcej »

Obywatel w sieci. Co można zrobić przez Internet?

© NOBU - Fotolia.comW ostatnim czasie pojawia się coraz więcej inicjatyw propagujących świadome i bezpieczne korzystanie z Internetu skierowane do tych, dla których nadal nie jest to środowisko przyjazne. Z drugiej strony, spora części społeczeństwa czuje się w Internecie jak ryba w wodzie. Polacy w coraz większym stopniu korzystają z bankowości internetowej, angażują się w media społecznościowe, korzystają z nowatorskich aplikacji, dokonując zakupów w sieci. I choć dla jednych Internet wydaje się być wręcz standardem, to dla wielu jest jeszcze nadal niewystarczająco znanym narzędziem.

więcej »

Google doodle kwitnie w równonoc wiosenną

fot. GoogleDziś przypada początek astronomicznej wiosny. O 5:30 Słońce weszło w znak Barana, rozpoczynając równocześnie nową porę roku. O wiośnie przypomina Google, za pomocą specjalnej animacji.

więcej »

Jak przedłużyć czas pracy baterii w telefonie?

© Robert Kneschke - Fotolia.comWyjechałeś na weekend za miasto bez dostępu do prądu? Będąc w podróży uświadomiłeś sobie, że kraj, w którym jesteś, ma inne wtyczki do prądu? W takich sytuacjach bez wątpienia warto znać triki, które znacząco wydłużą czas działania baterii w telefonie.

więcej »

80 lat kolejki na Kasprowy Wierch uczczone w Google Doodle

fot. GoogleDziś przypada 80. rocznica uruchomienia kolei linowej z Kuźnic na szczyt Kasprowego Wierchu w Tatrach. Największa światowa wyszukiwarka poświęciła temu wydarzeniu specjalną grafikę na stronie głównej.

więcej »

Aktualizacja oprogramowania urządzeń: najczęstsze mity

© Franck Boston - Fotolia.comChociaż często nie zdajemy sobie sprawy z jego istnienia, to zawdzięczamy mu prawidłowe działanie wielu urządzeń elektronicznych. Firmware znajdziemy w praktycznie każdym sprzęcie, z którego korzystamy na co dzień. Dlaczego słowo „aktualizacja” wywołuje wśród wielu użytkowników przerażenie?

więcej »

Nawigacja samochodowa okiem kobiet i mężczyzn

© Igor Mojzes - Fotolia.comKażdy kierowca ma swoje oczekiwania. Zwracamy uwagę na wyposażenie samochodu, moc silnika, rodzaj skrzyni biegów oraz rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo jazdy. A co jest istotne w przypadku nawigacji samochodowej? Czy kobiety i mężczyźni mają podobne potrzeby?

więcej »

Uwaga! UOKiK ostrzega przed firmą telekomunikacyjną: Telefonia Polska Razem oszukuje

© pressmaster - Fotolia.comZ wpływających do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów skarg wynika, że firma telekomunikacyjna Telefonia Polska Razem, wprowadza konsumentów w błąd, informując, że reprezentuje dotychczasowego operatora. Często przedstawiciele spółki zabierają też wszystkie podpisane przez klienta dokumenty. To kolejne ostrzeżenie konsumenckie wydane przez UOKiK.

więcej »

Jak wybrać dobry PowerBank?

fot. GP Battery PolskaZ racji posiadania wielu gadżetów elektronicznych coraz więcej osób decyduje się na zakup PowerBanku. Czym się kierować przy wyborze tego typu sprzętów, aby produkt służył nam długo i nie uszkodził telefonu lub tabletu?

więcej »

SMS-owy romans. I kłamstwa

© igor - Fotolia.comKrótkie wiadomości tekstowe wciąż odgrywają dużą rolę w codziennym życiu Polaków. Przy ich pomocy romansujemy, wyznajemy miłość lub kończymy nieudany związek. Z badania przeprowadzonego przez firmę Infobip wynika, że ponad 19% badanych dzięki SMS-om poznało nowego partnera, a 51% przyznało, że dzięki takiej formie komunikacji łatwiej im było skłamać.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]


Polecamy Hospicja.pl eGospodarka.pl Kosciol.pl EWST.pl Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X